Kimler Bu Sitede Görev Vermeli Biz Kimiz


gorevciyiz.com basın, yayın, sosyal medya, reklamcılık gibi çeşitli kollarda 20 yıldan fazladır tecrübesi bulunan çok sayıda önemli ismin birleşmesi sonucu ortaya çıkmış marka olma hedefi ile ilerleyen yeni bir sitedir.

Bu site aracılığı ile kendi adınızı duyurabilir, markanızın tanıtımını yapabilirsiniz.
Hangi sektörde faaliyet gösterdiğiniz fark etmeksizin ihtiyacınız olan bir çok konuda internet dünyasında fark edilebilir olmak için bizimle çalışabilirsiniz.
Hizmet verdiği sektörde bir numara olma hedefi koyan bir oluşumun verdiği hizmetlerden size bahsetmek isteriz.

gorevciyiz.com ile yapabileceklerinizden bazıları;

* Profesyonel ekibimiz ile yaptığınız iş ile ilgili veya size özel videoları hazırlar dilerseniz bu videoları yayınlar ve etkileşim almasını sağlarız.
* Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, TikTok gibi aklınıza gelen her türlü sosyal medya platformunda sizi veya markanızı öne çıkarırız.
* Tüm Google uygulamaları için yorum ve yıldız hizmetleri sunarız.
* Yazar ekibimiz tarafından sizler için özel yazılar hazırlar dilerseniz bu yazıların sosyal medya, internet ortamında ve haber sitelerinde olabildiğince fark edilmesini sağlarız.
* Bir web siteniz mevcut ise bu web sitesinin trafik almasını ve adının duyulmasını sağlarız.
* Yapılmasını istediğiniz, nokta atış herhangi bir işin üyelerimiz tarafından yapılmasını sağlarız.

Kısacası internet ortamında yapılmasını istediğiniz neredeyse tüm işlerinizi üyelerimiz ve kendi imkanlarımızı kullanarak kısa sürede gerçekleştiririz.
Yaptığımız işin zorluğu ile orantılı olarak hem üyelerimize adil bir ücret hem de reklamgörevverenlerimize uygun bir imkan sunma gayreti içerisinde olduğumuzu vurgulamak isteriz.
Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

yonetim@gorevciyiz.com
 1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.