Ödeme Kanıtlarımız


 

Üyelerimize yaptığımız ödemelerimiz burada yayınlanacak ve sürekli güncellenecektir.

Güncelleme: Kasım 2022'den itibaren ödeme kanıtları sadece sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılmaya başlanmıştır.

1. Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Ödeme

3. Ödeme

4. Ödeme

5. Ödeme

Ve diğerleri 

 

 

 


DUYURU Telefon Doğrulaması Aktif Edildi


Sitemize üye olmak isteyenler daha önce email doğrulaması yapıyordu. Şu anda telefon numarası ile doprulama yapabiliyorsunuz. Üye olduktan sonra telefonunuza onay kodu göndermelisiniz ve telefonunuza gelen bu onay kodunu üyelik esnasında göndermelisiniz. Telefon numaranızı 0******* şeklinde girmelisiniz. Bu onay sistemi birçok sitede kullanılan bir sistemdir. Twitter, Instagram gibi sitelere de bu şekilde onay kodu ile üye olunmaktadır. Bazı üye olmak isteyenlerin bu işlemi yapmadığı için siteye kullanamadığını gözlemledik. Bu nedenle bu duyuruyu yapıyoruz.


Üyelerimizin Dikkatine


Sayın üyelerimiz, yaklaşık bir hafta önce sitemize görevlerimizi eklemeye başladık.
Bir kaç hususa dikkat çekmek isteriz.

Bunlardan birincisi görev sitelerinde üyelerin en çok dert yandığı görevlerin fiyatının düşüklüğü ve az sayıda görevin olması nedeniyle bir türlü ödeme alamayışlarıdır.
Bizim sitemizde kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. 20 TL rakamına ve daha fazlasına ulaşmanız mümkündür. İlk ödemelerimizi yapmaya başladık zaten.
Yeni bir site olduğumuz için görev ücretlerini yüksek tuttuk.
Henüz katı kurallarımız da yok. Üyelerimiz acemiliğini atana kadar da elimizden geldiğinde anlayışlı olacağız. 
Sizlerden ricamız bir kaç başka görev sitesindeki üyelere ödedikleri ücretleri ve kurallarını araştırmanızdır.
Bir çok görev sitesinde hiçbir denetim olmadan görevler verilmektedir. Bizim şu anda böyle bir çalışma sistemimiz yok.
Onayımızı alamayan hiçbir görevi yayınlamıyoruz.
Önce bizden istenen görevi inceliyoruz ki üyelerimizi sıkıntıya sokacak bir şey var mı yok mu bakıyoruz.
Çünkü önceliğimiz para değil üyelerimizin güvenliği.

Dikkat çekmek istediğimiz hususlardan birisi de beğen + yorum yap + paylaş türündeki görev türlerimizle ilgili. 
Burada bu üç işlemi bir arada sunmamızın sebebı uyelerımız 3 ayrı görevle uğraşmasın diye. Ancak bir çok üyenin işlemleri eksik yaptığı gözlemlendi. Buna rağmen çoğu görevi onayladık bazılarını üyemiz hatasını görebılsın diye onaylamayıp nerede hata yapıldığını açıkladık.
Bir göreviniz iptal edildiğinde neden iptal edildiği size iptal edilen görevler bölümünüzde açıklanmaktadır.
Sizden istenen gerçekleşene kadar göreviniz onaylanmaz.

Tekrar tekrar aynı şekilde gönderilmesi halinde veya bizim çalışma düzenimizi bozacak şekilde haraket eden üyelerimizin üyeliği iptal edilecektir.
Üyeliği iptal edilen üye içerideki biriken parasını alamayacaktır. Sitemizin kurallar bölümünü blog kısmından mutlaka okuyunuz.

Dikkat çekmemiz gereken bir diğer husus da yazı görevlerimiz.
Yazı görevlerindeki durum diğer görevlerden biraz farklı. Müşteri bizden bir yazı istediğinde ona kopya bir yazı sunamayız. Müşteri zaten kopya içerik kullanacak olsa kendisi girip bunu internetten kullanır.
Bizden yazı istemelerinin sebebi orijinal bir yazı hiçbir yerde olmayan tamamen kendinizin yazdığı bir yazıya ihtiyacı olmalarıdır. Bu yazılar internet sitelerinde yayınlanmaktadır.
Bu görev türünde ısrarla 300 kelimenin altında veya kopya yazılar gönderildiği gözlemleniyor. Sizin de bizim de vaktimiz boşa gidiyor. Görevleri şartları taşımadığında onaylayamıyoruz. Gönderdiğiniz yazılar içinden rasgele satırlar seçilerek arama motorlarında aratıldıgında çıkmamalı. Çıkması zaten o yazının bizim için yayınlanamaz bir yazı olduğu anlamına geliyor.
Çünkü başkasının yazısını kimse sizden ücret ödeyerek yayınlamak istemez.

Kendimizi net olarak ifade edip hiçbir üyemizle sıkıntı yaşamadan her şeyi başta çözmek istiyoruz.

Lütfen duyurularımızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.


Referans Sistemi Aktif Edildi


gorevciyiz.com sitemizde referans sistemi aktif edilmiştir. Referanslarınızın yaptığı her başarılı görevin %1'i bundan böyle hesabınızda referans bölümünde görünecektir ve bakiyenıze otomatik eklenecektir. O kısımdan takibini yapabilirsiniz.

Ayrıca görev sitemizi sık sık ziyaret eden üyelerimize bir sürprizimiz var. Bundan böyle aniden size bonus bakiyeler vereceğiz. Bu bakiyeleri yakalamanız için tek yapmanız gereken sitemize sık sık ziyaret etmek. Bakiyeleri alabilecek kişi sayısı sınırlı olacak.Bu nedenle ilk görenler bonus bakiyesini kazanmış olacak.

Bir diğer önemli husus daha bulunmakta. 

Sitemizde sistemi tıkayacak şekilde, reklamlarımızın iptal edilmesine neden olacak şekilde hatalı görevler yapıp sürekli onaya gönderenlerin sisteme girişi bundan böyle engellenmektedir.

Lütfen dikkatli olalım diyerek, sürekli uyarılar yaparak bu durumu hep yapmayalım diye çabaladık ancak olmadı. Bu nedenle bu sistemi mecburen aktif ettik.

İlerleyen günlerde hatasız görevler yapan uyelerımızı de odullendırecek bir proje üzerinde çalışıyoruz.

Bilginize...1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.