Kullanım Şartları


Madde 1 : www.Gorevciyiz.com görev fiyatlarında istediği an değişiklik yapabilir.
Madde 2 : Kumar, cinsellik, terör, + 18 vb. paylaşımlara onay verilmez yanlışlıkla verilse dahi sonradan kaldırılabilir. 
Madde 3 : www.Gorevcıyız.com şüpheli gördüğü üyelerin aktivitelerini inceleyip ödemeyi durdurabilir askıya alabilir. Sorunlu etkinliklerden dolayı ödeme sorumluğu bulunmaz. 
Madde 4 : Herhangi bir hile ve kötüye kullanım tespit edilirse üyenin içerideki birikmiş bakiyesine bakılmaksızın ödeme gerçekleştirilmez. İçeride biriken bakiyeyi kötüye kullanım yapan üye talep edemez.
Madde 5 : www.Gorevciyiz.com istediği an üyeliği sona erdirme hakkını sahiptir
Madde 6 : Herhangi bir teknik problemden ötürü ödemesini alamayan kişilere yardım maili atıldığında durum incelenir ve üye haklıysa mutlaka ödeme yapılır. 
Madde 7 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı hesaplarla yapılan işlemlerde YouTube, Instagram, TikTok gibi sosyal medya hesaplarının bloke olması veya kapatılmasıyla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. görevciyiz.com sadece yer sağlayıcıdır. 
Madde 8 : www.gorevciyiz.com'da görevlendirmelerde yer alan maddeler eksiksiz uygulanmalı bu kurallara uyulmadığı, eksik yapıldığı veya reklam veren kurallara uygunsuz bulduğu taktirde kural ihlali sebebi ile yetkili olarak www.gorevciyiz.com görevi tamamlanmış olarak kabul etmez. 
Madde 9 : www.gorevciyiz.com'a kullanıcının kendisi 2. veya 3.cü şahıs veya kurumlarca paranın yatırılacağı banka veya papara hesabına ilişkin bloke, eksi bakiye veya borç kesintisi sebebi olarak şahsi borçların tutarsız zamanlamasından dolayı www.gorevciyiz.com sorumlu tutulamaz. 
Madde 10 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı hiçbir üyenin bilgileri başka bir kullanıcıya kuruluşa veya kurumlara verilmez ve gizliliğe önem verilir. 
Madde 11 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı üyelerin görev paraları kurallara uyulduğu taktirde hiçbir kesintiye uğramadan banka veya web veri tabanlı teknik bir arıza olmadığı taktirde ilan edilen sürede ödenecektir. 
Madde 12 : www.gorevciyiz.com verilen görevlerin kurallara uygun olarak yapıldığına veya yapılmadığına bakıp görev iptaline ve para olarak TL değerinin belirlenmesi ve onaylanması hakkına sahiptir.
Madde 13 : Görev veren veya görev yapan herhangi bir mağduriyete uğraması durumunda konu tarafımızdan incelenir ve kimse mağdur olmayacak şekilde çözüm üretilmeye çalışılır.
Madde 14 : Çoklu üyelik açan kullanıclar tespit edildiği takdirde uyenın tespit edilen tüm hesapları silinir.
Madde 15 : görevciyiz.com kullanım kurallarına zamanla yenileme ve ekleme yapma hakkını saklı tutar. 


İLETİŞİM


gorevciyiz.com faaliyete geçti. Sizler için görevlerimizi süratle eklemeye devam ediyoruz. Yakın zamanda görev ve reklam alımına başlayacağız. Bu nedenle ilerleyen günlerde daha fazla görev eklemesi yapılacağının bilgisini sizlere verelim. Yeni bir web sitesi olduğumuz için zaman zaman bazı aksaklıklar yaşanabilme ihtimalini göz önünde bulunduruyoruz. Bu nedenle bizimle hızla iletişim kurabilmeniz için sosyal medya hesaplarımızı açtık. Kafanıza takılan her türlü soruyu hem sosyal medya hesaplarımız üzerinden hem de e mail adresimizden sorabilirsiniz. Üyelerimize her zaman pozitif ve çözümcü bir yaklaşımla yaklaşacağımızı şimdiden ilan ederiz. Fikir ve görüşlerinizi her zaman yazabilirsiniz. Birçok görev sitesine göre görev fiyatlarını yukarıda tutmaya çalıştık. Diğer görev sitelerinden farklı olarak sizlerin daha fazla para kazanabilmesi ve yeni bilgiler edinebilmesi için zaman zaman bilgilendirici yazılar da sunmaya çalışacağız. Üye olurken önemli bir husus var. Bildiğiniz üzere e mail onayı veya telefon onayı ile sitemize üye olunabiliyor. Telefon onayı kısmını önümüzdeki günlerde açacağız. O zamana kadar e mail onayı ile üye alımı yapacağız.

Siteye üye olduktan sonra sizden hesabınızı emailinize gelen kod ile onaylamanız istenecek.

Bu kodu girmeden siteye üye olmanız mümkün değil. Onay kodu bazen e mailinizin spam kısmına düşebilir. Bu nedenle kodu göremiyorsanız lütfen spam kısmını da kontrol ediniz.

Bir diğer önemli husus da ödeme lımıtı. Ödeme lımıtını şimdilik 50 TL olarak belirledik ancak önümüzdeki günlerde 20 TL veya 10 TL gibi bir rakama çekmeyi planlıyoruz. Ödeme lımıtıne ulaştığınız an bizden ödeme talep edebilirsiniz. Görev ekranından bu konu ile ilgili ayrıca duyuru yapmaya çalışacağız. Şu anda görevlerden kazanılabilecek toplam para 20 TL'ye ulaşmış durumda ve biz bunu 50 TL'ye çıkarmaya çalışacağız. Ancak üyelerin daha hızlı ödeme alabilmesi için 50 TL'nin de altına ulaşıldığında ödeme geçmeye çalışacağız. Lütfen duyurularımızı takip ediniz.

İletişim Adreslerimiz

Bize ulaşabileceğiniz e mail adresi yonetim@gorevciyiz.com

Instagram https://www.instagram.com/gorevciyiz/

Twittter https://twitter.com/gorevciyizcom


Görev Vermek İsteyenler İçin Şartlarımız


gorevciyiz.com sitesinde görev vermek isteyenler için süreç şu şekilde işliyor.Şartlarımız)

1. Aşama: Önce bize nasıl bir görev yaptırmak istediğinizi anlatıyorsunuz.

2. Aşama: Sonra biz o görevi üyelerimizin yapıp yapamayacağına bakıyoruz. Görevi kendimiz test ediyoruz. Üyelerimizin güvenliğini tehlikeye sokup sokmadığını inceliyoruz. Çünkü bizim için öncelik üyelerimizin güvenliği.

3. Aşama: Eğer görev bize ve üyelerimize uygun değilse işi almıyoruz. Uygunsa şartlarımızı size sunuyoruz. Bu görevi ne oranda yaptırıp yaptıramayacağımızı ve ne kadar süreceğini açıklıkla söylüyoruz. Buna göre üye başına bir fiyat çıkarıyoruz. Anlaşabilirsek sonraki aşamaya geçiyoruz.

4. Aşama: Verdiğiniz görevi veya görevleri üyelerimizin doğru şekilde yerine getirmesi için çaba sarf ediyoruz.

5. Aşama: Bizden istenen görev tamamlandığında görevi verene dönüş yapıyoruz. Bu aşamada bir aksaklık var ise tarafımızdan tekrar görev üzerinde iyileştirmeler yapılabiliyor. Size görevin ne oranda yapıldığına dair kanıtlar sunuluyor.

6. Aşama: Verdiğiniz görev tamamlanıyor ve sizinle helalleşiyoruz.1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.