Kullanım Şartları


Madde 1 : www.Gorevciyiz.com görev fiyatlarında istediği an değişiklik yapabilir.
Madde 2 : Kumar, cinsellik, terör, + 18 vb. paylaşımlara onay verilmez yanlışlıkla verilse dahi sonradan kaldırılabilir. 
Madde 3 : www.Gorevcıyız.com şüpheli gördüğü üyelerin aktivitelerini inceleyip ödemeyi durdurabilir askıya alabilir. Sorunlu etkinliklerden dolayı ödeme sorumluğu bulunmaz. 
Madde 4 : Herhangi bir hile ve kötüye kullanım tespit edilirse üyenin içerideki birikmiş bakiyesine bakılmaksızın ödeme gerçekleştirilmez. İçeride biriken bakiyeyi kötüye kullanım yapan üye talep edemez.
Madde 5 : www.Gorevciyiz.com istediği an üyeliği sona erdirme hakkını sahiptir
Madde 6 : Herhangi bir teknik problemden ötürü ödemesini alamayan kişilere yardım maili atıldığında durum incelenir ve üye haklıysa mutlaka ödeme yapılır. 
Madde 7 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı hesaplarla yapılan işlemlerde YouTube, Instagram, TikTok gibi sosyal medya hesaplarının bloke olması veya kapatılmasıyla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. görevciyiz.com sadece yer sağlayıcıdır. 
Madde 8 : www.gorevciyiz.com'da görevlendirmelerde yer alan maddeler eksiksiz uygulanmalı bu kurallara uyulmadığı, eksik yapıldığı veya reklam veren kurallara uygunsuz bulduğu taktirde kural ihlali sebebi ile yetkili olarak www.gorevciyiz.com görevi tamamlanmış olarak kabul etmez. 
Madde 9 : www.gorevciyiz.com'a kullanıcının kendisi 2. veya 3.cü şahıs veya kurumlarca paranın yatırılacağı banka veya papara hesabına ilişkin bloke, eksi bakiye veya borç kesintisi sebebi olarak şahsi borçların tutarsız zamanlamasından dolayı www.gorevciyiz.com sorumlu tutulamaz. 
Madde 10 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı hiçbir üyenin bilgileri başka bir kullanıcıya kuruluşa veya kurumlara verilmez ve gizliliğe önem verilir. 
Madde 11 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı üyelerin görev paraları kurallara uyulduğu taktirde hiçbir kesintiye uğramadan banka veya web veri tabanlı teknik bir arıza olmadığı taktirde ilan edilen sürede ödenecektir. 
Madde 12 : www.gorevciyiz.com verilen görevlerin kurallara uygun olarak yapıldığına veya yapılmadığına bakıp görev iptaline ve para olarak TL değerinin belirlenmesi ve onaylanması hakkına sahiptir.
Madde 13 : Görev veren veya görev yapan herhangi bir mağduriyete uğraması durumunda konu tarafımızdan incelenir ve kimse mağdur olmayacak şekilde çözüm üretilmeye çalışılır.
Madde 14 : Çoklu üyelik açan kullanıclar tespit edildiği takdirde uyenın tespit edilen tüm hesapları silinir.
Madde 15 : görevciyiz.com kullanım kurallarına zamanla yenileme ve ekleme yapma hakkını saklı tutar. 


1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.