İLETİŞİM


gorevciyiz.com faaliyete geçti. Sizler için görevlerimizi süratle eklemeye devam ediyoruz. Yakın zamanda görev ve reklam alımına başlayacağız. Bu nedenle ilerleyen günlerde daha fazla görev eklemesi yapılacağının bilgisini sizlere verelim. Yeni bir web sitesi olduğumuz için zaman zaman bazı aksaklıklar yaşanabilme ihtimalini göz önünde bulunduruyoruz. Bu nedenle bizimle hızla iletişim kurabilmeniz için sosyal medya hesaplarımızı açtık. Kafanıza takılan her türlü soruyu hem sosyal medya hesaplarımız üzerinden hem de e mail adresimizden sorabilirsiniz. Üyelerimize her zaman pozitif ve çözümcü bir yaklaşımla yaklaşacağımızı şimdiden ilan ederiz. Fikir ve görüşlerinizi her zaman yazabilirsiniz. Birçok görev sitesine göre görev fiyatlarını yukarıda tutmaya çalıştık. Diğer görev sitelerinden farklı olarak sizlerin daha fazla para kazanabilmesi ve yeni bilgiler edinebilmesi için zaman zaman bilgilendirici yazılar da sunmaya çalışacağız. Üye olurken önemli bir husus var. Bildiğiniz üzere e mail onayı veya telefon onayı ile sitemize üye olunabiliyor. Telefon onayı kısmını önümüzdeki günlerde açacağız. O zamana kadar e mail onayı ile üye alımı yapacağız.

Siteye üye olduktan sonra sizden hesabınızı emailinize gelen kod ile onaylamanız istenecek.

Bu kodu girmeden siteye üye olmanız mümkün değil. Onay kodu bazen e mailinizin spam kısmına düşebilir. Bu nedenle kodu göremiyorsanız lütfen spam kısmını da kontrol ediniz.

Bir diğer önemli husus da ödeme lımıtı. Ödeme lımıtını şimdilik 50 TL olarak belirledik ancak önümüzdeki günlerde 20 TL veya 10 TL gibi bir rakama çekmeyi planlıyoruz. Ödeme lımıtıne ulaştığınız an bizden ödeme talep edebilirsiniz. Görev ekranından bu konu ile ilgili ayrıca duyuru yapmaya çalışacağız. Şu anda görevlerden kazanılabilecek toplam para 20 TL'ye ulaşmış durumda ve biz bunu 50 TL'ye çıkarmaya çalışacağız. Ancak üyelerin daha hızlı ödeme alabilmesi için 50 TL'nin de altına ulaşıldığında ödeme geçmeye çalışacağız. Lütfen duyurularımızı takip ediniz.

İletişim Adreslerimiz

Bize ulaşabileceğiniz e mail adresi yonetim@gorevciyiz.com

Instagram https://www.instagram.com/gorevciyiz/

Twittter https://twitter.com/gorevciyizcom


1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.