Kullanım Şartları


Madde 1 : www.Gorevciyiz.com görev fiyatlarında istediği an değişiklik yapabilir.
Madde 2 : Kumar, cinsellik, terör, + 18 vb. paylaşımlara onay verilmez yanlışlıkla verilse dahi sonradan kaldırılabilir. 
Madde 3 : www.Gorevcıyız.com şüpheli gördüğü üyelerin aktivitelerini inceleyip ödemeyi durdurabilir askıya alabilir. Sorunlu etkinliklerden dolayı ödeme sorumluğu bulunmaz. 
Madde 4 : Herhangi bir hile ve kötüye kullanım tespit edilirse üyenin içerideki birikmiş bakiyesine bakılmaksızın ödeme gerçekleştirilmez. İçeride biriken bakiyeyi kötüye kullanım yapan üye talep edemez.
Madde 5 : www.Gorevciyiz.com istediği an üyeliği sona erdirme hakkını sahiptir
Madde 6 : Herhangi bir teknik problemden ötürü ödemesini alamayan kişilere yardım maili atıldığında durum incelenir ve üye haklıysa mutlaka ödeme yapılır. 
Madde 7 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı hesaplarla yapılan işlemlerde YouTube, Instagram, TikTok gibi sosyal medya hesaplarının bloke olması veya kapatılmasıyla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. görevciyiz.com sadece yer sağlayıcıdır. 
Madde 8 : www.gorevciyiz.com'da görevlendirmelerde yer alan maddeler eksiksiz uygulanmalı bu kurallara uyulmadığı, eksik yapıldığı veya reklam veren kurallara uygunsuz bulduğu taktirde kural ihlali sebebi ile yetkili olarak www.gorevciyiz.com görevi tamamlanmış olarak kabul etmez. 
Madde 9 : www.gorevciyiz.com'a kullanıcının kendisi 2. veya 3.cü şahıs veya kurumlarca paranın yatırılacağı banka veya papara hesabına ilişkin bloke, eksi bakiye veya borç kesintisi sebebi olarak şahsi borçların tutarsız zamanlamasından dolayı www.gorevciyiz.com sorumlu tutulamaz. 
Madde 10 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı hiçbir üyenin bilgileri başka bir kullanıcıya kuruluşa veya kurumlara verilmez ve gizliliğe önem verilir. 
Madde 11 : www.gorevciyiz.com'a kayıtlı üyelerin görev paraları kurallara uyulduğu taktirde hiçbir kesintiye uğramadan banka veya web veri tabanlı teknik bir arıza olmadığı taktirde ilan edilen sürede ödenecektir. 
Madde 12 : www.gorevciyiz.com verilen görevlerin kurallara uygun olarak yapıldığına veya yapılmadığına bakıp görev iptaline ve para olarak TL değerinin belirlenmesi ve onaylanması hakkına sahiptir.
Madde 13 : Görev veren veya görev yapan herhangi bir mağduriyete uğraması durumunda konu tarafımızdan incelenir ve kimse mağdur olmayacak şekilde çözüm üretilmeye çalışılır.
Madde 14 : Çoklu üyelik açan kullanıclar tespit edildiği takdirde uyenın tespit edilen tüm hesapları silinir.
Madde 15 : görevciyiz.com kullanım kurallarına zamanla yenileme ve ekleme yapma hakkını saklı tutar. 


Gorevciyiz.com Nedir


İnternetten para kazanma yolları çok fazla ancak o bir çok yolun sonu da çıkmaz sokağa çıkıyor. Para kazandırma siteleri çok sayıda mevcut ancak bir çoğundan para almak neredeyse işkence veya imkansız. Elbette ki dürüst bir şekilde işini yapan birçok site de mevcut. Fakat düzgün ödeme yapılan sitelerin bir çoğunda verilen işlerin karşılığında alınan rakamlar oldukça düşük. Kimi para kazandıran sitelerde de yeterli para kazanabilecek kategori bulunamıyor. Ancak tüm bunlara rağmen birçok kişi internetten para kazanabiliyor. Peki nasıl? Gerçekten de internetten ciddi gelirler elde edilebilir mi?

Son zamanlarda YouTube, TikTok, Instagram gibi platformlardan ciddi gelirler elde edildiğini biliyoruz. Ancak bu gelirleri elde etmek de sanıldığı kadar kolay değil. Bu platformların öncelikle çok katı kuralları mevcut. Bir sabah kalktığınızda yüzbinlerce takipçisi olan bir hesabınızı kapanmış olarak bulabiliyorsunuz. Ayrıca büyük platformlarda bir şey hep dikkatinizi çekmiştir. Furyaya ilk katılanlar her zaman paydan en büyük payı alır, sonraki gelenleri akın akın çekebilmek için bu şarttır. Bir nevi bunu 'kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez' mantığı ile yaptıklarını söyleyebiliriz. Bu yazıda bu sitelerin hiçbirinden bahsetmeyeceğiz. Son zamanlarda moda olan bir para kazanma şekli var. 'Görev yap para kazan' mantığıyla işleyen bu siteler biraz zahmetli olsa da sabırlı ve azimli olduğunuz takdirde size para kazandırabilir. Çok büyük paralar olmasa da serbest çalışma şekliyle bu tip sitelerden para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kendi kurduğumuz gorevciyiz.com sitesinden bahsedeceğiz.

gorevciyiz.com basit görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir site. Facebook sayfası beğenip, Twitter hesabı takip edip, videolar izleyerek para kazanabilirsiniz. Aslında çok farklı görevler de var yapabileceğiniz. Yaptığınız görevlerin zorluğuna göre kazandığınız paralar da değişebiliyor. Fakat burada önemli bir nokta var. gorevciyiz.com iki yönlü bir site. Bir tarafta reklamını yapmak isteyenler var diğer tarafta reklamlara bakan kişiler var. Aslında her üye potansiyel bir satıcı ve müşteri. Ancak sitenin genel işleyişi daha çok para kazanmak isteyenler için ayarlanmış durumda. 

Öncelikle aklınızda bir yerden '1 günde 1000 TL kazanayım' gibi bir fikir varsa bu fikri şimdiden aklınızdan silin. Şu an hali hazırda hizmet veren hiçbir gerçek görev sitesi böyle bir parayı asla veremez. Kafanızda 'bir yere para yatırayım bana iki katıyla geri dönsün' gibi fikirler varsa bu siteyi ziyaret etmemenizi tavsiye ederiz. Bir kişinin para kazanabilmesi için öncelikle emek vermesi gerekir. Para ile de para kazanılabilir ancak son zamanlarda buna heveslenen bir çok kişinin ne tür ekonomik yıkımlarla karşı karşıya olduğunu anlatmamıza gerek yok sanırım. 

Konumuza geri dönersek 'görev yaparak nasıl para kazanırım?' sorusunun cevabı aslında oldukça net. Siteye üye olup anında bakiyenizi biriktirmeye başlayabilirsiniz. Buraya kadar olan kısım oldukça kolay. Karşınıza çıkan görevleri yapmaya geldi sıra. 

Ama o da nesi? 'Benden yaptığım görev ile ilgili kanıt isteniyor'. İşte bunun bir sebebi var ve işin zor kısmı da sadece burası. Örneğin sizden görevde bir videoyu izlemeniz ve video ile ilgili yorum yapmanız istendi. Siz de bunu yaptınız. İçinizden dediniz ki ' e yaptım, işte ne kanıtı yahu?' Bunun izahı şu. Siz bu görevi yaptığınızda size bu görevi veren kişi bunun için bir ödeme yapıyor ve yaptığı ödemenin boşa gitmediğiniz görmek istiyor. Bu görevi yapan kişilerin gerçek insanlar olduğuna emin olmak istiyor. Yapılan görevin ekran resmini çekmek ve bunu yüklemek görevleri yaparken sizin hızınızı azaltsa da bu şart. Neredeyse görev sitelerinin çoğu yıllardır bu şekilde işlemektedir. Ayrıca sizden görevle ilgili özel istekler istenebiliyor. Görev ile ilgili verilen ücret arttıkça bu parayı verenin de istekleri haliyle fazlalaşabiliyor. Eğer 'sorun değil, yeter ki kazanabileyim' diyorsanız buradan sonrası için sorun olabilecek bir durum bulunmuyor. Buradan sonrası sizin sabrınıza ve azminize kalmış. Ne kadar çok görev o kadar çok para... Haydi siz de sitemize üye olun. ( e mail onay kodu gelmezse emailinizin spam klasörüne bakın, e mail veya cep telefonu onay kodunuzu girmeden üyeliğiniz aktif olmayacaktır. )


İLETİŞİM


gorevciyiz.com faaliyete geçti. Sizler için görevlerimizi süratle eklemeye devam ediyoruz. Yakın zamanda görev ve reklam alımına başlayacağız. Bu nedenle ilerleyen günlerde daha fazla görev eklemesi yapılacağının bilgisini sizlere verelim. Yeni bir web sitesi olduğumuz için zaman zaman bazı aksaklıklar yaşanabilme ihtimalini göz önünde bulunduruyoruz. Bu nedenle bizimle hızla iletişim kurabilmeniz için sosyal medya hesaplarımızı açtık. Kafanıza takılan her türlü soruyu hem sosyal medya hesaplarımız üzerinden hem de e mail adresimizden sorabilirsiniz. Üyelerimize her zaman pozitif ve çözümcü bir yaklaşımla yaklaşacağımızı şimdiden ilan ederiz. Fikir ve görüşlerinizi her zaman yazabilirsiniz. Birçok görev sitesine göre görev fiyatlarını yukarıda tutmaya çalıştık. Diğer görev sitelerinden farklı olarak sizlerin daha fazla para kazanabilmesi ve yeni bilgiler edinebilmesi için zaman zaman bilgilendirici yazılar da sunmaya çalışacağız. Üye olurken önemli bir husus var. Bildiğiniz üzere e mail onayı veya telefon onayı ile sitemize üye olunabiliyor. Telefon onayı kısmını önümüzdeki günlerde açacağız. O zamana kadar e mail onayı ile üye alımı yapacağız.

Siteye üye olduktan sonra sizden hesabınızı emailinize gelen kod ile onaylamanız istenecek.

Bu kodu girmeden siteye üye olmanız mümkün değil. Onay kodu bazen e mailinizin spam kısmına düşebilir. Bu nedenle kodu göremiyorsanız lütfen spam kısmını da kontrol ediniz.

Bir diğer önemli husus da ödeme lımıtı. Ödeme lımıtını şimdilik 50 TL olarak belirledik ancak önümüzdeki günlerde 20 TL veya 10 TL gibi bir rakama çekmeyi planlıyoruz. Ödeme lımıtıne ulaştığınız an bizden ödeme talep edebilirsiniz. Görev ekranından bu konu ile ilgili ayrıca duyuru yapmaya çalışacağız. Şu anda görevlerden kazanılabilecek toplam para 20 TL'ye ulaşmış durumda ve biz bunu 50 TL'ye çıkarmaya çalışacağız. Ancak üyelerin daha hızlı ödeme alabilmesi için 50 TL'nin de altına ulaşıldığında ödeme geçmeye çalışacağız. Lütfen duyurularımızı takip ediniz.

İletişim Adreslerimiz

Bize ulaşabileceğiniz e mail adresi yonetim@gorevciyiz.com

Instagram https://www.instagram.com/gorevciyiz/

Twittter https://twitter.com/gorevciyizcom


Kimler Bu Sitede Görev Vermeli Biz Kimiz


gorevciyiz.com basın, yayın, sosyal medya, reklamcılık gibi çeşitli kollarda 20 yıldan fazladır tecrübesi bulunan çok sayıda önemli ismin birleşmesi sonucu ortaya çıkmış marka olma hedefi ile ilerleyen yeni bir sitedir.

Bu site aracılığı ile kendi adınızı duyurabilir, markanızın tanıtımını yapabilirsiniz.
Hangi sektörde faaliyet gösterdiğiniz fark etmeksizin ihtiyacınız olan bir çok konuda internet dünyasında fark edilebilir olmak için bizimle çalışabilirsiniz.
Hizmet verdiği sektörde bir numara olma hedefi koyan bir oluşumun verdiği hizmetlerden size bahsetmek isteriz.

gorevciyiz.com ile yapabileceklerinizden bazıları;

* Profesyonel ekibimiz ile yaptığınız iş ile ilgili veya size özel videoları hazırlar dilerseniz bu videoları yayınlar ve etkileşim almasını sağlarız.
* Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, TikTok gibi aklınıza gelen her türlü sosyal medya platformunda sizi veya markanızı öne çıkarırız.
* Tüm Google uygulamaları için yorum ve yıldız hizmetleri sunarız.
* Yazar ekibimiz tarafından sizler için özel yazılar hazırlar dilerseniz bu yazıların sosyal medya, internet ortamında ve haber sitelerinde olabildiğince fark edilmesini sağlarız.
* Bir web siteniz mevcut ise bu web sitesinin trafik almasını ve adının duyulmasını sağlarız.
* Yapılmasını istediğiniz, nokta atış herhangi bir işin üyelerimiz tarafından yapılmasını sağlarız.

Kısacası internet ortamında yapılmasını istediğiniz neredeyse tüm işlerinizi üyelerimiz ve kendi imkanlarımızı kullanarak kısa sürede gerçekleştiririz.
Yaptığımız işin zorluğu ile orantılı olarak hem üyelerimize adil bir ücret hem de reklamgörevverenlerimize uygun bir imkan sunma gayreti içerisinde olduğumuzu vurgulamak isteriz.
Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

yonetim@gorevciyiz.com
 


Görev Vermek İsteyenler İçin Şartlarımız


gorevciyiz.com sitesinde görev vermek isteyenler için süreç şu şekilde işliyor.Şartlarımız)

1. Aşama: Önce bize nasıl bir görev yaptırmak istediğinizi anlatıyorsunuz.

2. Aşama: Sonra biz o görevi üyelerimizin yapıp yapamayacağına bakıyoruz. Görevi kendimiz test ediyoruz. Üyelerimizin güvenliğini tehlikeye sokup sokmadığını inceliyoruz. Çünkü bizim için öncelik üyelerimizin güvenliği.

3. Aşama: Eğer görev bize ve üyelerimize uygun değilse işi almıyoruz. Uygunsa şartlarımızı size sunuyoruz. Bu görevi ne oranda yaptırıp yaptıramayacağımızı ve ne kadar süreceğini açıklıkla söylüyoruz. Buna göre üye başına bir fiyat çıkarıyoruz. Anlaşabilirsek sonraki aşamaya geçiyoruz.

4. Aşama: Verdiğiniz görevi veya görevleri üyelerimizin doğru şekilde yerine getirmesi için çaba sarf ediyoruz.

5. Aşama: Bizden istenen görev tamamlandığında görevi verene dönüş yapıyoruz. Bu aşamada bir aksaklık var ise tarafımızdan tekrar görev üzerinde iyileştirmeler yapılabiliyor. Size görevin ne oranda yapıldığına dair kanıtlar sunuluyor.

6. Aşama: Verdiğiniz görev tamamlanıyor ve sizinle helalleşiyoruz.


Ödeme Kanıtlarımız


 

Üyelerimize yaptığımız ödemelerimiz burada yayınlanacak ve sürekli güncellenecektir.

Güncelleme: Kasım 2022'den itibaren ödeme kanıtları sadece sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılmaya başlanmıştır.

1. Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Ödeme

3. Ödeme

4. Ödeme

5. Ödeme

Ve diğerleri 

 

 

 


DUYURU Telefon Doğrulaması Aktif Edildi


Sitemize üye olmak isteyenler daha önce email doğrulaması yapıyordu. Şu anda telefon numarası ile doprulama yapabiliyorsunuz. Üye olduktan sonra telefonunuza onay kodu göndermelisiniz ve telefonunuza gelen bu onay kodunu üyelik esnasında göndermelisiniz. Telefon numaranızı 0******* şeklinde girmelisiniz. Bu onay sistemi birçok sitede kullanılan bir sistemdir. Twitter, Instagram gibi sitelere de bu şekilde onay kodu ile üye olunmaktadır. Bazı üye olmak isteyenlerin bu işlemi yapmadığı için siteye kullanamadığını gözlemledik. Bu nedenle bu duyuruyu yapıyoruz.


Üyelerimizin Dikkatine


Sayın üyelerimiz, yaklaşık bir hafta önce sitemize görevlerimizi eklemeye başladık.
Bir kaç hususa dikkat çekmek isteriz.

Bunlardan birincisi görev sitelerinde üyelerin en çok dert yandığı görevlerin fiyatının düşüklüğü ve az sayıda görevin olması nedeniyle bir türlü ödeme alamayışlarıdır.
Bizim sitemizde kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. 20 TL rakamına ve daha fazlasına ulaşmanız mümkündür. İlk ödemelerimizi yapmaya başladık zaten.
Yeni bir site olduğumuz için görev ücretlerini yüksek tuttuk.
Henüz katı kurallarımız da yok. Üyelerimiz acemiliğini atana kadar da elimizden geldiğinde anlayışlı olacağız. 
Sizlerden ricamız bir kaç başka görev sitesindeki üyelere ödedikleri ücretleri ve kurallarını araştırmanızdır.
Bir çok görev sitesinde hiçbir denetim olmadan görevler verilmektedir. Bizim şu anda böyle bir çalışma sistemimiz yok.
Onayımızı alamayan hiçbir görevi yayınlamıyoruz.
Önce bizden istenen görevi inceliyoruz ki üyelerimizi sıkıntıya sokacak bir şey var mı yok mu bakıyoruz.
Çünkü önceliğimiz para değil üyelerimizin güvenliği.

Dikkat çekmek istediğimiz hususlardan birisi de beğen + yorum yap + paylaş türündeki görev türlerimizle ilgili. 
Burada bu üç işlemi bir arada sunmamızın sebebı uyelerımız 3 ayrı görevle uğraşmasın diye. Ancak bir çok üyenin işlemleri eksik yaptığı gözlemlendi. Buna rağmen çoğu görevi onayladık bazılarını üyemiz hatasını görebılsın diye onaylamayıp nerede hata yapıldığını açıkladık.
Bir göreviniz iptal edildiğinde neden iptal edildiği size iptal edilen görevler bölümünüzde açıklanmaktadır.
Sizden istenen gerçekleşene kadar göreviniz onaylanmaz.

Tekrar tekrar aynı şekilde gönderilmesi halinde veya bizim çalışma düzenimizi bozacak şekilde haraket eden üyelerimizin üyeliği iptal edilecektir.
Üyeliği iptal edilen üye içerideki biriken parasını alamayacaktır. Sitemizin kurallar bölümünü blog kısmından mutlaka okuyunuz.

Dikkat çekmemiz gereken bir diğer husus da yazı görevlerimiz.
Yazı görevlerindeki durum diğer görevlerden biraz farklı. Müşteri bizden bir yazı istediğinde ona kopya bir yazı sunamayız. Müşteri zaten kopya içerik kullanacak olsa kendisi girip bunu internetten kullanır.
Bizden yazı istemelerinin sebebi orijinal bir yazı hiçbir yerde olmayan tamamen kendinizin yazdığı bir yazıya ihtiyacı olmalarıdır. Bu yazılar internet sitelerinde yayınlanmaktadır.
Bu görev türünde ısrarla 300 kelimenin altında veya kopya yazılar gönderildiği gözlemleniyor. Sizin de bizim de vaktimiz boşa gidiyor. Görevleri şartları taşımadığında onaylayamıyoruz. Gönderdiğiniz yazılar içinden rasgele satırlar seçilerek arama motorlarında aratıldıgında çıkmamalı. Çıkması zaten o yazının bizim için yayınlanamaz bir yazı olduğu anlamına geliyor.
Çünkü başkasının yazısını kimse sizden ücret ödeyerek yayınlamak istemez.

Kendimizi net olarak ifade edip hiçbir üyemizle sıkıntı yaşamadan her şeyi başta çözmek istiyoruz.

Lütfen duyurularımızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.


Referans Sistemi Aktif Edildi


gorevciyiz.com sitemizde referans sistemi aktif edilmiştir. Referanslarınızın yaptığı her başarılı görevin %1'i bundan böyle hesabınızda referans bölümünde görünecektir ve bakiyenıze otomatik eklenecektir. O kısımdan takibini yapabilirsiniz.

Ayrıca görev sitemizi sık sık ziyaret eden üyelerimize bir sürprizimiz var. Bundan böyle aniden size bonus bakiyeler vereceğiz. Bu bakiyeleri yakalamanız için tek yapmanız gereken sitemize sık sık ziyaret etmek. Bakiyeleri alabilecek kişi sayısı sınırlı olacak.Bu nedenle ilk görenler bonus bakiyesini kazanmış olacak.

Bir diğer önemli husus daha bulunmakta. 

Sitemizde sistemi tıkayacak şekilde, reklamlarımızın iptal edilmesine neden olacak şekilde hatalı görevler yapıp sürekli onaya gönderenlerin sisteme girişi bundan böyle engellenmektedir.

Lütfen dikkatli olalım diyerek, sürekli uyarılar yaparak bu durumu hep yapmayalım diye çabaladık ancak olmadı. Bu nedenle bu sistemi mecburen aktif ettik.

İlerleyen günlerde hatasız görevler yapan uyelerımızı de odullendırecek bir proje üzerinde çalışıyoruz.

Bilginize...1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.